NASZE DANE

RUBEN - BAU Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 58
58-506 Jelenia Góra

GPS N: 50° 54' 40" E15° 44' 7"

e-mail: biuro@ruben-bau.eu

REGON: 081070575
NIP: 9731010101
KRS: 0000431627

  • Kamila Woźna

    Specjalista ds. personalnych i rekrutacji

    Kompleksowa obsługa i kontakt dla kandydatów w sprawie ofert pracy i procesu rekrutacyjnego.

    Zarządzanie marketingiem i reklamą firmy.

    tel. +48 576-033-941

    kamila@ruben-bau.eu

  • Iwona Żbik

    Specjalista ds. rekrutacji

    Kontakt dla kandydatów w sprawie ofert pracy i procesu rekrutacyjnego.

     

    tel. +48 534-188-717

    biuro@ruben-bau.eu

  • Paulina Górska

    Specjalista ds. logistyki

    Obsługa kontrahentów w języku niemieckim

    Kompleksowa obsługa logistyczna nad współpracującymi osobami.

    tel. +48 537-576-392

    info@ruben-bau.eu

  • Aleksandra Dziedzic-Fac

    Specjalista ds. rekrutacji i logistyki

    Obsługa kontrahentów w języku niemieckim

     

    tel. +48 534-570-013

    aleksandra@ruben-bau.eu

  • Justyna Winnicka

    Specjalista Działu księgowo-rachunkowego

    Obsługa personalna pod kątem rozliczeń i umów

    tel. +48 530-601-531

    justyna@ruben-bau.eu

  • Aleksandra Sobczak

    Specjalista ds. administracyjno-biurowych

     

    tel. +48 732-887-107

    ola@ruben-bau.eu

  • Ewelina Oleszkiewicz

    Specjalista Działu księgowo-rachunkowego

    Obsługa personalna pod kątem rozliczeń, ubezpieczeń i umów

     

    ewelina@ruben-bau.eu

  • Olga Warciak

    Specjalista ds. personalnych i księgowych

     

     

    olga@ruben-bau.eu

  • Teresa Adamczyk

    Specjalista ds. rekrutacji

    Obsługa kontrahentów w języku niemieckim

     

    teresa@ruben-bau.eu

NAPISZ DO NAS
Osoba / Firma*
Adres
Nr telefonu*
E-mail*
Treść wiadomości*
* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu poprawnej realizacji niniejszego formularza przez RUBEN - BAU Sp. z o.o. (Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami).
X
SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ
do góry