Cieśla, zbrojarz, betoniarz na prefabrykację w Niemczech

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o złożenie CV i aplikację za pomocą kliknięcia w przycisk poniżej:

Praca w zakładzie prefabrykacji Niemcy.

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych brygadzistów, cieśli- zbrojarzy – betoniarzy do pracy na prefabrykacji w Niemczech.

Miejsce pracy: teren Niemiec – okolice Erfurtu

Możliwe zarobki do 20 000 zł.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

  • wykonywanie zbrojenia dla prefabrykatów żelbetowych,
  • wykonanie form (szalunków) do produkcji prefabrykatów żelbetowych(budownictwo),
  • składanie form do produkcji prefabrykatów żelbetowych,
  • wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu.

Oferujemy:

  • długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe do 23 euro, regularne płatności,
  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,
  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:

  • min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • znajomość języka niemieckiego,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • brak nałogów,
  • mile widziane własne auto.

* szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV.

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.

SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ
do góry