Operator żurawia do Niemiec

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o złożenie CV i aplikację za pomocą kliknięcia w przycisk poniżej:

Polska firma budowlana poszukuje operatorów żurawi do realizacji prac na terenie Niemiec. Prace na żurawiach wieżowych głównie  dolnoobrotowych operowanych z joysticka.

Możliwe zarobki powyżej 25 000zł.

Miejsce pracy:  Teren Niemiec

Oferujemy:

  • stałą i legalną pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,
  • opiekę biura.

Zadania/ Zakres prac:

  • samodzielna obsługa żurawia wieżowego dolnoobrotowego i dbałość o jego dobry stan techniczny,
  • komunikacja z pozostałymi pracownikami,
  • wykonywanie prac cielsko-zbrojarsko-betoniarskich

Wymagania:

  • wymóg obowiązkowy: uprawnienia na sprzęt – żurawie wieżowe (ŻI)
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • wymóg obowiązkowy: min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • preferowani kandydaci w wieku 25-65 lat,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • samodzielność i precyzja w działaniu,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • brak nałogów,
  • mile widziane własne auto i umiejętność wykonywania również prac ogólnobudowlanych.

* szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV.

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.

SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ
do góry